Gastgezinnen en koks gezocht voor WinterWonderWeekend

Van 10 tot en met 12 februari is de PgH gastheer voor het WinderWonderWeekend van CWN. CWN staat voor Charismatische Werkgemeenschap Nederland. Jeugdwerker Peter van Wesel zegt daarover: ‘We verwelkomen dan rond de 40 tieners uit heel Nederland, die een weekend lang samen zingen, bidden, over hun geloof praten en natuurlijk heel veel lol hebben met elkaar! Een mooie gelegenheid om de Hilversumse jongeren kennis te laten maken met andere jongeren rondom het geloven in God.

Slaapplek

Namens de jeugdleiding van de Bethlehemkerk, de Regenboog en De Morgenster roept Van Wesel gemeenteleden op betrokken te zijn. ‘Om dit mogelijk te maken zijn we op zoek naar gastgezinnen. Heb jij ruimte om van vrijdagavond tot zondagochtend twee of meer tieners te huisvesten? Laat het dan weten het mailadres van Van Wesel of van Anne-Mareike Wetter, of telefonisch via 06-28476291. Het gaat alleen om een slaapplek en een ontbijt – overdag en ’s avonds hebben de tieners hun eigen programma wat plaats vind in De Morgenster.’

Meedoen

‘Verder zijn we ook opzoek naar mensen die het leuk vinden om te koken voor de jongeren! En ben je of heb je een tiener die graag deel wil nemen? Geef je dan op via www.cwn-cwj.nl/kampen/. Wij hebben er zin in!’

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.