Filmpje ‘Dit is Laleaua’ ter ondersteuning avondmaalscollectes

Eerder dit jaar besloot het College van Diakenen van de Protestantse gemeente Hilversum (PgH) de avondmaalscollectes van 2021 te bestemmen voor stichting Laleaua. Dit is een kleinschalige christelijke organisatie die kansarme Roma-kinderen in Roemenië ondersteunt in hun ontwikkeling van kind tot volwassene. Speciaal voor de Hilversumse collectes is een filmpje gemaakt. Klik hier voor de film

In het filmpje zegt de stichting ‘blij en dankbaar te zijn dat de PgH besloten heeft het werk van de stichting te steunen.’ Regelmatig zal Laleaua mensen van de PgH op de hoogte houden van de ontwikkelingen van het werk in de wijk Boziaş van de gemeente Târnăveni in Roemenië

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.