Naaldkunstenaar Astrid Oosterhuis exposeert

In de Regenboogkerk is vanaf 22 augustus een tentoonstelling te bezichtigen met werken van Astrid Oosterhuis en TX projects.

Astrid Oosterhuis is een naaldkunstenaar die al jong van huis uit oog had voor de verschillende technieken die er zijn om creatief bezig te zijn met textiel. Aan de wand van de kerkzaal is aantal abstracte werken in vilt tentoongesteld.

TX Projects

In de vitrine zijn er van mede naaldkunstenaars uit het collectief TX Projects driedimensionale kunstwerken te zien. Ook hier is vilt een belangrijk materiaal dat door onverwachte vormen verrassend is. TX Projects is een kunstenaarscollectief van zes kunstenaars die met textiel werken.

Door de coronamaatregelen is voorlopig de expositie alleen op afspraak te zien op de eerste en derde dinsdagmorgen van de maand via dit emailadres.

Klik hier voor een filmpje met een impressie van de kunstwerken.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.