Expositie ‘In afwachting van het licht’

De Regenboogkerk opent op 28 november een tentoonstelling van kunstwerken gemaakt door leden van de kerk. De expositie draagt de titel ‘In afwachting van het licht’ en is te bezichtigen tot 18 januari 2022.

In de vitrine en op de sokkels in de kerkzaal is werk te zien van Irene van der Kooij, Janny van Heusden, Hans Roepman, Benno Roozendaal, Deodaat Visser, Lia Koetsier (†) en Lida de Haan. Aan de wand exposeren Jacob Schipper (afbeelding), Anneke van der Veer, Conny, Roozendaal, Mannes van der Burg, Alfred Smid en Ronald Koetsier.

Maak afspraak voor bezichtiging

De expositie is te bezichtigen op zondagmorgen na de kerkdienst van 10u00. Door de wisselende coronamaatregelen is het nu nog onduidelijk wanneer de expositie op andere dagen te zien is. Een afspraak daarvoor maken kan altijd via Marja van Tol. Klik hier voor haar mailadres.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.