Escape Room: Brand in de Grote Kerk

Hilversum, 3 december 1971. De kerk staat in brand! Voordat het vuur alles verteert, worden nog snel enkele kostbaarheden gered…

Doorkruis met een groepje van vier tot zes deelnemers de Grote Kerk en probeer samen al puzzelend binnen een uur de oplossing van deze escape room te vinden. Leuk van jong tot oud. Iedereen kan meedoen. Wel is het aan te raden dat in elk groepje tenminste één persoon 12 jaar of ouder is. Deelname aan de escape room is gratis.

Iedereen kan meedoen

Reserveer een starttijd voor de escape room via deze link. Per starttijd kunnen er twee groepen inschrijven, aanmelden gaat per groep. Met inachtneming van de geldende coronamaatregelen. Bezoekers vanaf 13 jaar worden bij de entree gecontroleerd op een geldig coronatoegangsbewijs (QR-code) en identiteitsbewijs.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.