Dromen over kerk in Hilversum in 2030

Hoe ziet de kerk in Hilversum er in 2030 uit? Of liever nog: hoe droom jij over geloven in Hilversum over tien jaar?

Prikkelende vragen die een zestal ‘ver-denkers’ zichzelf en andere leden van de Protestantse gemeente Hilversum stellen. In Kerkbrink, het kerkblad van de PgH, beschrijft Jan Willem Meinsma zijn droom. Het plein van de Kerkbrink blijkt in zijn droom een prominente plaats in te nemen.

Dromen, visioenen, scenario’s

De ver-denkers willen dromen, visioenen en scenario’s verzamelen en delen. Zo dragen zij bij aan keuzes die de PgH gaat maken over de toekomst van protestants Hilversum, onder meer vanuit het Beleidsplan 2020 en verder.

Droom je mee? Neem contact op via 2030@protestantshilversum.nl. Klik hier voor de droom van Jan Willem Meinsma. De ver-denkers zijn Peter den Uil, Jessica Rebel, Marijke van Grafhorst, Anke Liefbroer, Meindert Commelin en Jan Willem Meinsma.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.