Drive-in inzameling voor Voedselbank

Voor de vijfde keer op rij is er zaterdag 13 maart een ‘drive-in’ inzameling bij de Bethlehemkerk voor de Voedselbank. De Voedselbank heeft nog steeds dringend behoefte aan producten. De inzameling is van 10u00 tot 15u00 op het plein voor de kerk.

Alle houdbare producten zijn welkom, in het bijzonder soep, rijst, groenten in blik of pot, pastasaus (liever producten waar geen varkensvlees in zit) en verzorgingsproducten.

Tweede zaterdag van de maand

De drive-in inzameling begint een traditie te worden. Elke tweede zaterdag van de maand een veilige en corona-proof Voedselbank-actie. De actie in de maand februari, omgedoopt tot Valentijnsactie, was bijzonder succesvol. Maar liefst ruim 24 kratten vol met producten was het resultaat.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.