Donderdagochtend Open kerk Bethlehemkerk

Ook de Bethlehemkerk pakt de Open kerk weer op. Vanaf 3 juni staan op donderdagochtend wekelijks de kerkdeuren open voor wie de kerk zo maar binnen wil lopen. Al eerder besloten de Regenboogkerk en De Morgenster de kerk iedere zaterdagochtend open te stellen. De Grote Kerk startte op 20 mei Ligthen the Night en stelt daarbij de derde donderdagavond van de maand de kerk open.

Van 10u00 tot 12u00 opent de Bethlehemkerk zijn deuren voor een ieder die wil bidden, genieten van de stilte, een kaarsje wil opsteken of gewoon een kopje thee of koffie wil komen drinken. Alles uiteraard binnen de RIVM-richtlijnen. Klik hier voor meer informatie.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.