Diependaal Zingt

Vrijdag 16 mei 2025 is een Zangavond in de Diependaalse Kerk. Uit de vele verzoeken, die de bezoekers van eerdere avonden hebben ingezonden, is een mooi programma samengesteld. Zoals gebruikelijk zal de zang met orgel en trompet worden begeleid.

Na het zingen is er gelegenheid om een kopje koffie of thee te drinken . Vrijdag 16 mei 2025, 19.30 uur, Diependaalse Kerk, Diependaalselaan 138 te Hilversum.

Na de zomervakantie starten we met een nieuwe serie zangavonden, te beginnen op vrijdagavond 26 september. Noteer alvast in uw agenda! U bent allen van harte uitgenodigd om te komen zingen!

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.