Diaconale activiteiten PgH overzichtelijk bij elkaar

Sinds vandaag staan diaconale activiteiten van de Protestantse gemeente Hilversum (PgH) overzichtelijk bij elkaar. En wel op de PgH-website onder de titel ‘Omzien naar elkaar’. Het overzicht is samengesteld door het College van diakenen van de PgH. Het is bedoeld voor mensen die hulp zoeken alsook voor mensen die in actie willen komen.

Omzien naar je naaste

De diakenen schrijven bij het overzicht: ‘Kern van christen zijn is omzien naar je naaste. En in het bijzonder voor mensen die zorg en aandacht behoeven. Kerk zijn betekent gemeenschap willen zijn en anderen tot recht laten komen, zonder welk onderscheid dan ook. Het aanbod gaat van schuldhulpverlening, tot Voedselbank, hulp bij klussen tot een jongerenproject ‘maatschappelijke dienstbaarheid’ waarvoor je een Europees certificaat kunt halen.’

Klik hier voor het overzicht.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.