De Schuilhof: opvang kinderen Oekraïense vluchtelingen

Vanaf afgelopen maandag is De Schuilhof iedere middag open voor vluchtelingen uit Oekraïne. De bedoeling is om mensen even weg te halen uit de drukke en volle opvang. Er is tijd voor koffie, limo een spelletje en een gesprek. Het is een activiteit in samenwerking met de Hilversumse Raad van Kerken. De Schuilhof aan de Dalweg is een van de twee kerken van De Verbinding.

Els Verkerk, een van de vrijwilligers, doet verslag op de website van de Bethlehemkerk. Zij noemt het ‘een prima initiatief wat zeker in een behoefte voorziet en dankbaar is om te doen.’ Klik voor haar impressie hier. En klik hier als je mee wil helpen.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.