De actualiteit van Advent

De coronatijd maakt de Advent bij uitstek actueel. Dat zegt Jurjen Zeilstra deze week in een videoboodschap op de website van de Regenboogkerk. ‘De voorbereidingstijd op Kerstmis roept het verlangen op naar het goede van de schepping. Het goede dat het wint van het ondermijnende en ook het verlangen dat het kwetsbare gekoesterd mag worden.’

Zeilstra: ‘Het kwetsbare kerstkind, waarvan nogal eens een zoet verhaal wordt gemaakt, is ook de benoeming van onze eigen kwetsbaarheid. Een kwetsbaarheid die door God gekoesterd en gedragen wordt. We verlangen naar echte ontmoetingen in deze periode, ook al moeten we afstand houden. Dat maakt de kersttijd dit jaar nog meer bijzonder.’

Klik hier voor de videoboodschap.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.