DBDD: goede gesprekken over geïnspireerd leven

‘De Bethlehemkerk Draait Door – DBDD’. Zo noemt de Bethlehemkerk de serie van ‘goede gesprekken’ over geïnspireerd leven, het jaarthema van de Protestantse gemeente Hilversum. Het zijn rondetafelgesprekken op zondagmiddag over de vraag ‘Wat drijft de ander en wat hebben we gemeenschappelijk?’ Aanvang 16u30; meet & greet en borrel om 17u30.

Gemeenteraadsverkiezingen

Op zondag 13 maart trappen plaatselijke politici de serie af. Toepasselijk gezien de aanstaande verkiezingen. Deelnemers zijn kandidaten voor de nieuwe Gemeenteraad: Olaf Streutker (CDA), Sebastiaan Hexspoor (GroenLinks), Gerard Ekelmans (VVD) en Albert Jan Schol (CU).

De gesprekken zijn live mee te maken alsook online.
De volgende DBDD’s staan gepland voor 27 maart, 10 en 14 april, 8 en 22 mei. Klik hier voor meer informatie.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.