Dankdag: Van crisisjaar naar jubeljaar

Dankdag is op de eerste woensdag in november. Dit jaar 3 november. De officiële naam van deze dag is: Dankdag voor Gewas en Arbeid. In Hilversum wordt de Dankdag gevierd. In de Grote Kerk zijn er die woensdag twee diensten. Om 15u00 een kinderdienst en ’s avonds om 19u30.

De Protestantse Kerk in Nederland publiceerde onlangs verschillende tips voor het vieren van de Dankdag. De PKN verwijst naar materiaal van de Raad van Kerken met het thema ‘Van crisisjaar naar jubeljaar’. Het bevat ervaringsverhalen, artikelen en meditatieve teksten die aanhaken bij Dankdag. Andere tips zijn de ‘Dankdagmap’ van de HGJB met het thema ‘Dankend doorgaan’, en een ‘Dankbaarheidsmarkt’. Speciale tips zijn er voor het vieren van de Dankdag met jongeren en kinderen. Klik hier voor de tips.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.