Daniël Verbeeke nieuwe jeugdwerker Grote Kerk

Sinds 1 november is Daniël Verbeeke de nieuwe jeugdwerker van de Grote Kerk. Hij volgt Janine Petersen op die afgelopen zomer afscheid nam van het jeugdwerk van de Grote Kerk. Verbeeke is voor 16 uur per week benoemd. In de ochtenddienst van zondag 7 november stelt hij zich aan de gemeente van de Grote Kerk voor.

Verbeeke (23) combineert het jeugdwerk in Hilversum met zijn taak als studentenpastor bij de christelijke studentenkoepel IFES in Amsterdam. Hij studeerde theologie in Ede en Amsterdam. Klik hier voor zijn mailadres.

De tweede vacature voor een jeugdwerker, die van de PgH, wordt naar verwachting binnenkort ingevuld.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.