Choral evensong wederom in Regenboogkerk

Op donderdag 23 februari staat de de derde Choral evensong in Hilversum gepland. Deze maal wederom in de Regenboogkerk. Dit omdat de Vitus aan het Melkpad de eerste maanden van 2023 niet beschikbaar is vanwege onderhoud.

Voorganger is Willem Nijsse, als predikant verbonden aan de Diependaalse kerk in Hilversum. De karakteristieke koorzang wordt verzorgd door het Bussumse kamerkoor Revoce onder leiding van Nedyalka Todorova. Elske te Lindert bespeelt het orgel.
Tot en met 25 mei is er telkens op de vierde donderdag van de maand een choral evensong onder auspiciën van de Hilversumse Raad van kerken. Aanvang 19u30. Toegang vrij, collecte ter bestrijding van de onkosten na afloop.

Ga voor meer informatie en giften naar www.evensonghilversum.nl.
Regenboogkerk, Nassaulaan 22 Hilversum, 19u30

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.