Buitenstaanders dromen mee over toekomstige kerk in Hilversum

De ‘verdenkers’ vragen zich af hoe buitenstaanders kijken naar de toekomst van de protestantse kerk in Hilversum. Zij verzamelen sinds een tijdje allerlei dromen, visioenen en scenario’s over de kerk in de mediastad. Mede om inspiratie te bieden bij de keuzes waarvoor de protestantse gemeente in Hilversum staat. Eerder publiceerden zij een aantal eigen dromen. Nu gingen de verdenkers langs bij een aantal, zoals zij noemen, ‘bevriende buitenstaanders’, waaronder:

  • Aafke Vreugdenhil, oud-lid van de gemeenteraad van Hilversum
  • Tukkie Tuk van Versa Welzijn, zij werd geëerd met de vredespaal
  • Allard van Bentvelzen en
  • Liliane van de Heuvel van Hilversummers.nl, beiden kregen onlangs de gemeentespeld opgespeld
  • burgemeester Gerhard van den Top en
  • een ‘bevriend iemand van de moskee’.

Vijftal nieuwe dromen

Geïnspireerd door de gesprekken kwamen de verdenkers tot een vijftal nieuwe dromen. Deze zijn aangekondigd in het blad Kerkbrink en te lezen op deze site. Klik op onderstaande titel om naar de betreffende droom te gaan.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.