Broodjes bakken in de kinderbijbelkeet

In de herfstvakantie, op donderdag 21 oktober kunnen kinderen broodjes komen bakken in de kinderbijbelkeet. Alle kinderen van 4 tot en met 12 jaar zijn welkom! Van 10u00 tot 13u30. Ook vriendjes en vriendinnetjes zijn uitgenodigd.

‘We gaan ook gezellig zingen, knutselen, spelletjes doen, luisteren naar een Bijbelverhaal en kijken naar de poppenkast’, staat te lezen op de poster van de kinderbijbelkeet. Dit alles in de gymzaal van kindcentrum De Wijde Blik – voorheen De Gouden Regen – Augustinushof 59 in Kerkelanden, Hilversum. Graag van te voren opgeven. Stuur een mailtje naar dit mailadres.

De kinderbijbelkeet is een samenwerking van de Grote Kerk, de Diependaalse kerk en Vitamine G.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.