Bonhoeffer in Summerschool De Morgenster

Erik van Halsema, predikant in De Morgenster, biedt deze zomer een serie van bijeenkomsten aan over Dietrich Bonhoeffer.

Hij schrijft: ‘De zomer kan een uitgelezen moment zijn om met elkaar in te gesprek te gaan, helemaal buiten al die vergaderingen en zo om. Bij wijze van proef organiseer ik in de maand jullie een ‘Summerschool Morgenster’. Waarbij we meteen inzetten bij een van de meest boeiende figuren uit de kerk van de vorige eeuw, Dietriech Bonhoeffer. De serie is bedoeld voor iedereen die belangstelling heeft.’ Er is een middagsessie van 15u00 tot 16u30 en een avondsessie van 20u00 tot 21u30.

Programma

woensdag 12 juli: zijn leven
woensdag 19 juli: zijn werk
woensdag 26 juli: zijn actualiteit
Graag van te voren opgeven via dit mailadres.

De Morgenster, Seinstraat 2 1223 DA Hilversum –

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.