Bijbelquiz met Nieuwe Bijbelvertaling

Sinds de verschijning van de vorige Nieuwe Bijbelvertaling in 2004 wordt er elk jaar rond de Nationale Bijbelzondag in veel plaatsen een Bijbelquiz georganiseerd. Dit jaar natuurlijk met de Nieuwe Bijbelvertaling: NBV 2021. De vertaling werd deze maand gepubliceerd.

Humor, doordenkertjes en interessante weetjes

Dit jaar vindt de Bijbelquiz plaats in de Bethlehemkerk op zondag 31 oktober. Teams in verschillende samenstelling spelen met elkaar de quiz vol humor, doordenkertjes en interessante weetjes. De quiz heeft verschillende thema’s. Elke vraag (multiple choice) wordt ingeleid met een filmpje of beeld, waarbij ook informatie over het Nederlands-Vlaams Bijbelgenootschap voorbijkomt.

Wat weet jij van de Bijbel? Test jouw kennis eens. Kom dan zondag 31 oktober 2021 om 11u00 naar de Bethlehemkerk. Iedereen is van harte welkom. Meer informatie vind je hier.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.