Bijbelcafé verplaatst naar 30 maart

Het Bijbelcafé van aanstaande woensdagavond 24 november kan geen doorgang vinden. Bibliotheek Hilversum is vanwege coronamaatregelen ’s avonds gesloten voor evenementen. De avond met Erik van Halsema over de deugd van de gematigdheid is verplaatst naar 30 maart aanstaande.

Tijdens de lockdown vorig jaar werd het Bijbelcafé verplaatst naar de Regenboogkerk. Dat ging echter ten koste van bezoekers. Voor sommige mensen is een kerk een te hoge drempel. Het Bijbelcafé probeert een breed publiek te bereiken en heeft daarom de bibliotheek als plek gekozen.

Deugden, miskleunen en goede daden

Het resterende programma van het Bijbelcafé ziet er in aangepaste vorm nu als volgt uit:

  • 2 februari: drs. Steven Pont (ontwikkelingspsycholoog en mediator) over Moed (Fortitudo).
  • 16 februari: dr. Hanna Rijken (theoloog en musicus) over Hoop (Spes).
  • 2 maart: prof. dr. Wim Moehn (hoogleraar kerkgeschiedenis en predikant) over Geloof (Fides)
  • 16 maart: prof. dr. Paul van Tongeren (Denker des Vaderlands) over Verstandigheid (Prudentia) 
  • 30 maart: drs. Erik van Halsema (bijbelwetenschapper en predikant) over Gematigdheid (Temperantia).

De avonden, onder de gemeenschappelijke titel ‘Deugden, miskleunen en goede daden’, gaan over ons verlangen naar leven met idealen, over ons onvermogen idealen te evenaren en over hoe we dan toch tot goede daden kunnen komen. Klik voor meer informatie hier.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.