Bijbelcafé gaat online verder

De sessies van het Bijbelcafé gaan met ingang van 21 oktober online verder. Bijeenkomsten in de Openbare Bibliotheek van Hilversum zijn vanwege coronamaatregelen voorlopig niet mogelijk.

Universum als schepping

Deze derde bijeenkomst op 21 oktober is via deze link te volgen. Naderhand is de lezing terug te kijken via deze link. Aan het woord komen Willem Nijsse en Han Monsees. Zij spreken over het universum als schepping. Han Monsees, docent wis-en natuurkunde. Willem Nijsse is als predikant verbonden aan de Diependaalse kerk in Hilversum.

Zie voor meer informatie hier of de website van het bijbelcafé.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.