Bijbelcafé: Deugden, miskleunen en goede daden

Het Hilversumse Bijbelcafé gaat weer van start. Het worden acht boeiende avonden in de bibliotheek aan de ‘s-Gravelandseweg 55. De avonden gaan over ons verlangen naar leven met idealen, over ons onvermogen idealen te evenaren en over hoe we dan toch tot goede daden kunnen komen.

Nationale experts en lokale predikanten

Nationale experts en lokale predikanten nemen je mee over de paden van de deugden, miskleunen en goede daden. Na een lezing van een uur wordt met elkaar verder door gepraat in de caféhoek van de bibliotheek. En de bar is open. De avonden beginnen om 20.00 uur en zijn om 22.00 uur afgelopen. De toegang bedraagt € 3,-. De sprekers zijn:

  • 13 oktober: mr. Pieter Hoogenraad MA en dr. Jurjen Zeilstra – Deugden, zonden en goede werken in het Oude Testament
  • 27 oktober: dr. Jurjen Zeilstra – Liefde (Caritas) 
  • 10 november: prof. dr. Jonathan Soeharno – Rechtvaardigheid (Iustitia)
  • 2 februari: drs. Steven Pont – Moed (Fortitudo)
  • 16 februari: dr. Hanna Rijken – Hoop (Spes)
  • 2 maart: prof. dr. Wim Moehn – Geloof (Fides)
  • 16 maart: prof. dr. Paul van Tongeren – Verstandigheid (Prudentia) 
  • 30 maart: drs. Erik van Halsema – Gematigdheid (Temperantia) 

Meedoen kan met de hele serie en ook per avond. Klik hier voor meer informatie

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.