Bid mee met het Nieuwjaarsgebed

Geen nieuwsjaarsreceptie dit jaar maar een nieuwjaarsgebed. De Algemene kerkenraad van de Protestantse gemeente Hilversum komt zaterdag 15 januari in gebed bijeen om zegen te vragen voor het nieuwe jaar.

Je kunt je eenvoudig bij het gebed op 15 januari aansluiten. En wel van 19u30 tot 20u00. Klik daarvoor op deze link.

Keuze voor dit tijdstip heeft te maken met het Nationaal gebed voor vrede en verbinding. Om 20u00 die avond wordt dit gebed uitgezonden via www.nationaalgebed.nl. Zo willen wij graag eerst lokaal samen een moment van verbinding beleven alvorens aan te sluiten bij het landelijk gebed.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.