Raad van Kerken: Bid online mee voor vrede

In navolging op de oproep van paus Franciscus aan alle christenen om op vrijdag 27 oktober te bidden en te vasten voor vrede in Israël en de Palestijnse gebieden, organiseert de Raad van Kerken in Nederland maandelijks een online ochtendgebed. Het volgende gebed is op vrijdag 24 november.

Dit oecumenisch gebed vindt plaats op vrijdag 27 oktober van 8u30 – 8u45. Bisschop Dirk-Jan Schoon en domiee Rachelle van Andel zullen het gebed leiden. Het gebed staat open voor alle christenen en mensen van goede wil. Het aantal plekken is echter beperkt tot 100.

De Raad van Kerken heeft het voornemen om in de komende maanden elke laatste vrijdagochtend van de maand een kort online ochtendgebed voor vrede organiseren. Het volgende gebed vindt plaats op vrijdag 24 november 8u30 – 8u45.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.