Bible Journaling voor kinderen en tieners

Op zaterdag 2 april in de Grote Kerk van 14u00 tot 17u00 uur gaan kinderen en tieners creatief aan de slag met een aansprekende Bijbeltekst. Alle deelnemers ontvangen daarvoor ter plekke een knutsel-/schrijfpakket. Na afloop kun je het pakket mee naar huis nemen om thuis verder te gaan met wat je in de workshop hebt geleerd. Deelname is gratis.

Alle kinderen en tieners van ca. 7 tot 14 jaar welkom

De workshop staat onder leiding van Maria den Toom van de Grote Kerk en Rianne ten Voorde van Vitamine G. Van harte welkom zijn alle kinderen en tieners van ca. 7 tot 14 jaar. Je moet zelf kunnen schrijven. Uiteraard kun je ook een vriend of vriendin meenemen.

Maximaal aantal deelnemers is tien. Bij meer aanmeldingen volgt een uitnodiging voor een extra zaterdagmiddag Bible Journaling. Meld je aan bij Rianne ten Voorde. Klik hier voor het mailadres.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.