Bevrijding op het spoor komen

Wie in de veertigdagentijd bewust vanuit de Bijbel wil toeleven naar Pasen, kan inspiratie halen uit het Veertigdagenboekje ‘Samen op weg naar Pasen’ van het Nederlands-Vlaams Bijbelgenootschap (NBG). Het boekje bevat een bijbelleesplan over het thema ‘bevrijding’ en is gratis aan te vragen.

Vrijheid is niet vanzelfsprekend

Anne-Mareike Schol-Wetter, hoofd bijbelgebruik bij het NBG en lid van De Morgenster in Hilversum schrijft: ‘De Veertigdagentijd is vanouds een periode van vasten, ontbering en reflectie. We kozen voor het thema bevrijding omdat vrijheid niet vanzelfsprekend is. Nu niet, maar ook niet in de tijd van de Bijbel. Vrijheid heeft veel kanten. Je kunt je lichamelijk vrij bewegen, maar je toch geestelijk gevangen voelen, en omgekeerd. Ik hoop dat dit boekje mensen helpt om stil te staan bij de vraag waar en hoe zij vrijheid of onvrijheid beleven. En dat ze op het spoor komen van de bevrijding waar de Bijbel over vertelt.’

Het boekje telt 64 pagina’s en bevat voor elke dag een bijbeltekst, een mini-overdenking en een vraag om de bijbelpassage met je leven te verbinden. Klik hier voor meer informatie en het bestelformulier

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.