Bethlehemkerk verzoekt bij te springen bij vieringen

De Bethlehemkerk heeft de andere wijkgemeenten in Hilversum gevraagd om bij te springen. In het bijzonder rond de vieringen. Dominee Aster Abrahamsen heeft zich vorige maand voor onbepaalde tijd ziek moeten melden. De wijkkerkenraad van de Bethlehemkerk heeft nu predikanten van de andere wijkgemeenten gevraagd vieringen van Aster Abrahamsen over te nemen. Aanstaande zondag gaat Heleen Weimar al voor in de dienst van de Bethlehemkerk.

Als blijkt dat vervanging niet mogelijk is wil de Bethlehemkerk gebruik maken van gastpredikanten van buiten, of aansluiten bij online-vieringen in andere wijkgemeenten. Dominee Jetty Scheurwater, evenals Aster Abrahamsen voor 0,5 verbonden aan de Bethlehemkerk, neemt in dringende situaties overige werkzaamheden van Aster waar.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.