Bethlehemkerk kleurt Oranje

Het Hilversumse college van B&W heeft kerken gevraagd om hun kerktorens in de dagen van Koningsdag tot en met Bevrijdingsdag in het licht te zetten. Een week lang zal Hilversum ’s avond oranje kleuren. De Bethlehemkerk geeft gehoor aan de oproep.

Klokken

Daarnaast klinken op Koningsdag 27 april de klokken van verschillende Hilversumse kerken. Eveneens op verzoek van de gemeente Hilversum. Als sluitstuk van het Koningsdagconcert op het carillon van het Raadhuis. Het carillon is te horen vanaf 9u30, de kerkklokken om 9u55.

De redactie van de nieuwsbrief van de Bethlehemkerk vraagt om foto’s van de verlichte toren. De mooiste komen in de komende nieuwsbrieven. Inzenden kan naar: nieuwsbrief@bethlehemkerk.nl

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.