Bestel de Adventskalender

De Adventskalender van de Protestantse Kerk is weer te bestellen. Klik hier voor een gratis exemplaar. Als je iemand een kalender cadeau wilt doen, bestel je via deze link. Vanaf twee exemplaren kost de kalender 1 euro per stuk.

Openbaring

De nieuwe adventskalender leidt lezers door het bijbelboek Openbaring. ‘Bij uitstek een adventsboek’, aldus scriba René de Reuver. ‘Openbaring gaat over God die komt, die door het oordeel heen Zijn mensen en Zijn wereld redt. De wereldgeschiedenis staat in het teken van de belofte ‘Alles maak ik nieuw’ (Openbaring 21:5). Met de geboorte van Jezus is dit nieuwe van God zichtbaar geworden. De ‘eerste komst’ van Jezus in Bethlehem zet de toon voor Zijn ‘tweede komst’ aan het einde der tijden.’

Bewaar als PDFAfdrukken
Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.