Avond met Herman Wijffels gemist?

Alle beschikbare plaatsen waren afgelopen woensdagavond gereserveerd. Het kan dus zijn dat je de avond met Herman Wijffels hebt gemist. Terugkijken is nog mogelijk. Klik hier voor de link.

In een vlammend betoog bepleitte Wijffels een omslag in denken en doen voor het behoud van de aarde en verbetering van sociale verhoudingen. Hij schetste daarbij het belang van spiritualiteit als mededrager van de noodzakelijke omslag. In het gesprek na de pauze ging hij in op de politieke en culturele actualiteit. Hij vermeed ferme uitspraken bepaald niet.

Klik hier voor het vraaggesprek met Wijffels in Kerkbrink.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.