Aswoensdag in Heilig Hartkerk

De vespers voor de veertigdagentijd, de tijd van voorbereiding op het Paasfeest, beginnen dit jaar op woensdag 14 februari. We zijn hartelijk uitgenodigd in de Heilig Hartkerk, de parochie waarmee De Morgenster een sterke oecumenische band heeft.

Tijdens de viering kunnen de kerkgangers van de priester een askruisje op het voorhoofd ontvangen. Als teken dat een tijd van bezinning begint. De as is van de verbrandde palmtakken van Palmzondag vorig jaar. De as herinnert ons aan de vergankelijkheid van het bestaan. De viering begint om 19.00 uur.

De overige oecumenische vespers zijn in De Morgenster op woensdag om 19.30 uur: 21 en 28 februari, 6, 13, en 20 maart

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.