14 oktober: Groot gospelkoor in de Grote Kerk

Gospelkoor Edoza

Zaterdagavond 14 oktober vindt in de Grote Kerk om 20u00 uur de Sing-in plaats, georganiseerd door Gospelkoor Edoza. Een grote bijdrage wordt geleverd door een eenmalig Grootkoor waar ook een groot aantal gemeenteleden uit de diverse Hilversumse kerkgemeenschappen deel van uitmaken.

100 zangers

Het koor laat weten: ‘Uiteraard is er ook veel samenzang. Zo hopen we met bijna 100 zangers, en hopelijk een goed gevulde kerk, een zangavond te hebben die hoofdzakelijk in het teken staat van de lofprijzing aan onze Hemelse Vader en Christus onze Verlosser. Iedereen is van harte uitgenodigd om deze Sing-in mee te beleven.’

Grote Kerk, Kerkbrink 4 Hilversum

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.