Allemaal welkom bij de Kerstmusical

Er is een spannende trailer gemaakt voor de Kerstmusical in de Grote Kerk op Tweede Kerstdag. In het ‘Paleis aan de Kerkbrink’ blijkt iets heel bijzonders te zijn gebeurd. Verslaggevers berichten er enthousiast over. Nieuwsgierig? Klik hier.

De kinderen van de Grote Kerk nodigen iedereen van harte uit voor de prachtige Kerstmusical waarin zij laten zien hoe het verhaal verder gaat. Kom het ervaren Tweede Kerstdag, 26 december, om 10u00 in de Grote Kerk op de Kerkbrink. Naast de Kerstmusical is er in de viering ruimte voor onder andere Bijbellezing, gebed en samen Kerstliederen zingen. Na afloop is er voor iedereen warme chocolademelk en de aanwezige kinderen krijgen een Kerstpresentje.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.