Alle livestreams Hilversumse kerstdiensten in één overzicht

De Raad van Kerken in Hilversum stelt een overzicht beschikbaar met alle livestreams van Hilversumse kerkdiensten met Kerstmis. Het bezoeken van een kerkdienst met Kerstmis is niet of nauwelijks mogelijk. Met het overzicht kan iedereen op een eenvoudige manier Kerstmis vieren met een kerkdienst naar keuze.

Het overzicht is te vinden op www.kerkinhilversum.nl. Het bevat de kerkdiensten op kerstavond, eerste en tweede kerstdag alsook de kerstdiensten op zondag 27 december. De site linkt door naar de pagina ‘Kerst 2020’ van de site van de Protestantse gemeente Hilversum.

Raad van kerken

In de Raad van Kerken Hilversum werken samen: De Rooms-katholieke parochies, het Leger des Heils, De Kapel, de Oud-katholieke parochie, kerken van De Verbinding en de wijkgemeenten van de Protestantse gemeente te Hilversum

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.