Afsluiting ‘Hilversum uit de coronabubbels’

In de afgelopen weken zijn er meerdere stadsgesprekken in Hilversum geweest om ervaringen over de coronatijd te delen. Gesprekken in de bibliotheek, op het raadhuis, in buurthuizen, kerken en in een speeltuin. Velen hebben daaraan meegedaan als begeleider, helper in de organisatie of als deelnemer.

Het initiatief ‘Hilversum uit de coronabubbels’ wordt op 18 mei afgesloten om 20u00 bij het labyrint van Casella op de Soestdijkerstraatweg. Aanwezigen blikken kort terug op de gesprekken, luisteren naar muziek, leggen de stenen die vanuit het stadsgesprek zijn meegekregen en lopen in kleine groepen het labyrint. Vervolgens is er een hapje en drankje.

Wil je deelnemen aan de afsluiting, meld je aan via dit mailadres.

Casella, Soestdijkerstraatweg 145 Hilversum

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.