Afscheidsdienst Willem Nijsse 3 september

Willem Nijsse gaat de wijkgemeente van de Diependaalse kerk verlaten. Hij maakt het huidige seizoen af en neemt afscheid in de kerkdienst van 3 september in de Diependaalse kerk. Momenteel oriënteert Nijsse zich op een overstap naar het onderwijs.

In september 2019 startte Nijsse als predikant in de Protestantse gemeente Hilversum met de Diependaalse kerk als wijkgemeente. Het betrof een verbintenis voor bepaalde tijd. De wijkgemeente van de Diependaalse kerk voert gesprekken met de wijkgemeente van de Grote Kerk om één geloofsgemeenschap te gaan vormen. Dit mede in het kader van PgH2024, de beweging die de PgH vitaler en toekomstbestendiger wil maken.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.