Adventsvespers met onverwachte verhalen

Vanaf woensdag 30 november zijn er vier adventsvespervieringen in de Dagkapel van de Heilig Hartkerk in Hilversum-Noord. De vespers zijn een samenwerking van de rooms-katholieke H.Hart-H.Joseph-parochie en de protestantse wijkgemeente De Morgenster.

Tegendraadse keuzes

Het thema van de vespers is Onverwachte verhalen. In de Bijbelverhalen rond Kerst komen we mensen tegen die onverwachte, tegendraadse keuzes maken. Zo blijft Jozef bij Maria, als zij zwanger is van de Heilige Geest; zingt Maria een uitdagende protestsong; gaan de wijzen uit het oosten na hun bezoek aan Jezus niet naar koning Herodes en nemen een ander weg terug. Hoe kunnen deze verhalen ons helpen om keuzes te maken in ons bestaan?

De vespervieringen worden muzikaal omlijst door orgel, blokfluit en harp.

Data: woensdag 30 november, 7, 14 en 21 december
Tijd: 19u30-20u00
Plaats: Dagkapel Heilig Hartkerk, Dr. P.J.H. Cuypersplein 5a


Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.