Adam, waar ben je? – een bijzondere filmavond

De film ‘Adam, waar ben je?’ bracht tachtig bezoekers naar de Bethlehemkerk op zaterdag 13 mei. Onder hen dertig in Hilversum verblijvende Oekraïense vluchtelingen. Voorafgaand aan de film sprak en zong diaken Aleksandr Plyska uit de Oosters-Oekraiense kerk. Met innemende stem zong hij religieuze liederen en zette daarmee een bijzondere sfeer. Plyska sprak de Oekraïners toe met bemoedigende woorden. Via tolk Maksim werd alles in Oekraïens en Nederlands.

Aster Abrahamsen en Piet Meindertsma waren bij de vertoning van de film en zij schreven een indringende recensie. Klik daarvoor hier.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.