Actieweek Voedselbank groot succes

De inzamelingsactie voor de Voedselbank Gooi en Vechtstreek op 7 en 14 januari is een groot succes geworden. In totaal konden er, dankzij uw gulle gaven, 47 dozen, 2 grote kratten en een aantal tassen gevuld worden.

De inzameling was een initiatief van Kerk in Actie, omdat er in de maand januari normaal gesproken minder bij de Voedselbank binnenkomt dan in andere maanden. Terwijl januari vaak voor veel mensen een dure maand is.

Aan de inzamelingsactie hebben de gezamenlijke diaconieën van de Bethlehemkerk, de Morgenster en de Regenboogkerk meegedaan evenals Vitamine G. Een woord van dank aan iedereen die heeft meegedaan om de actie tot een succes te maken.

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.