Extra actieweek voor de Voedselbank

Januari is vaak een dure maand, maar bij de Voedselbank komen in die maand minder producten binnen. Daarom steunt onze Protestantse gemeente dit initiatief van de Protestantse Kerk in Nederland. Neem daarom zondag 14 januari iets extra’s mee naar de kerk.

Regenboogkerk, Bethlehemkerk en De Morgenster

Zondag 14 januari kunt u houdbare producten inleveren bij De Morgenster houdbaar voedsel meenemen, wat later opgehaald wordt door de Voedselbank.

Vitamine G

Zondag 14 januari kunnen kerkgangers van Vitamine G producten meenemen en in de daarvoor bestemde dozen in de Diependaalse Kerk achterlaten.

Deze producten zijn welkom

Het gaat om de volgende producten: vloeibaar wasmiddel; zonnebloemolie of olijfolie; koffiepads; toiletpapier; shampoo; broodbeleg zoals honing, jam, chocolade pasta; soep zonder vlees; pastasaus zonder vlees. 

 

 

Deel

We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat je ermee instemt.